Kargo ücreti nedir?
Yurt içinden vermiş olduğunuz bütün siparişlerde kargo ücretsizdir. Yurt dışından vermiş olduğunuz siparişlerde ise kargo müşteriye aittir. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz kargo firmasıyla görüşüp anlaşabilirsiniz. Biz de siparişlerinizi sizin seçmiş olduğunuz kargo firmasıyla göndeririz.
Siparişlerimi nasıl ödeyebilirim?
Siparişlerinizi Akbank, Garanti, İş Bankası veya Yapı Kredi kredi kartlarınızla ödeyebilirsiniz. Bunun dışında ödeme ekranında "Havale ile Ödeme" seçeneğini tıklayarak ödemenizi havale yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapabilirim?
Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına değiştirmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden sizinle iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir.
Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?
İade yoktur sadece değişim vardır. 
Değişim yapmak istediğim ürünleri hangi adrese göndermeliyim? 
KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYEREK 1214962649 anlaşma koduyla paketi kargo şubesine teslim etmelisiniz. Değişim ürünler için adresimiz NACİ KUNDURA - DÜZ MAHALLE SIRRI PAŞA CADDESİ NO:46 ALTINORDU/ORDU'dur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR